LOKACIJE TERENA


 

Organizacioni odbor III Međunarodnog dečijeg fudbalskog festivala „Ilija Pantelić“, doneo je konačnu odluku o mestima odigravanja utakmica prema  godištima ekipa.
Timovi će svoje utakmice po grupama, kao što je to već ranije objavljeno, odigrati na 4 lokacije i to :

Godište 2005 (U12) – Stadion FK Železničar, Partizanska bb (ili Industrijska 1A), Novi Sad

http://fkzeleznicarnovisad.rs/mapa/

2005. godište

Grupa ” A “

VARDAR Skoplje
PETRIKA Novi Sad
RADNIK-URIJE Prijedor
ČIVIJA Šabac

Grupa ” B “

MAČVA Šabac
DRINA Zvornik
SPORTO Zrenjanin
RADNIČKI Šabac

Grupa ” C “

SARAJEVO Sarajevo
JUVENTUS Temišvar
GDM 021 Novi Sad
VETERNIK Veternik
BAMBI Zrenjanin

 

 

Godište 2006 (U11) – Stadion FK Kabel, Fruškogorska 36, Novi Sad (pored kupališta „Štrand“)

http://www.nadji.info/rs/fk-kabel-stadion-fruskogorska-novi-sad/ve45089/?dm=true

2006. godište

Grupa ” A “

VOJVODINA Novi Sad
DRINA Zvornik
SLAVIJA Novi Sad
RADNIČKI Šid

Grupa ” B “

VARDAR Skoplje
PETRIKA Novi Sad
ŠAMPION Bijeljina
SZEAC Segedin 
ONE TEAM Temerin

Grupa ” C “

SPARTAK Subotica
PETAR PUAČA Novi Sad
ATLETIKO Orašje 
BAČKA Bačka Palanka
VRŠAC JUNAJTED Vršac

 

 

Godište 2007 (U10) – Stadion FK Slavija, Teodora Mandića bb, Novi Sad

https://www.planplus.rs/stadion-fk-slavija/577

2007. godište

Grupa ” A “

OSIJEK Osijek
CALCIO Podgorica
SPARTAK Subotica
BISTRICA Novi Sad
SPEKTAR Sombor

Grupa ” B “

VOJVODINA Novi Sad
BANATUL Temišvar
DRINA Zvornik
SLAVIJA Novi Sad
SAVACIUM Šabac

Grupa ” C “

VARDAR Skoplje
SPORTO Zrenjanin
ŠABAC-PARK Šabac
PETAR PUAČA Novi Sad
JUVENTUS Temišvar

Grupa ” D “

SARAJEVO Sarajevo
RAD Beograd
ADMIRAL Šabac
PETRIKA Novi Sad
SOCCER TEAM Novi Sad

 

 

Godišta 2008, 2009, 2010 (U9, U8, U7) – Stadion FK Veternik,Petra Kočića 12, Veternik

2008. godište

Grupa ” A “

VOJVODINA Novi Sad
ILIĆKA Brčko
BISTRICA Novi Sad
ŠABAC-PARK Šabac
SOFEX Futog

Grupa ” B “

VARDAR Skoplje
JUVENTUS Temišvar
SLAVIJA Novi Sad
VOJVODINA Stara Pazova
RADNIČKI Sombor

Grupa ” C “

PARTIZAN Beograd
ASC POLI Temišvar
ODR Petrovaradin
SPEKTAR Sombor
MILANELO Novi Sad

Grupa ” D “

RAD Beograd
ŠAMPION Bijeljina
MLADOST Bački Petrovac
PETAR PUAČA Novi Sad
KOVILJ DSĐ Kovilj

 

2009. godište

Grupa ” A “

CRVENA ZVEZDA Beograd
JUVENTUS Temišvar
MAČVA Šabac
BISTRICA Novi Sad

Grupa ” B “

PARTIZAN Beograd
SLOBODA Tuzla
ŠABAC-PARK Šabac
SLAVIJA Novi Sad

Grupa ” C “

VOJVODINA Novi Sad
RAD Beograd
RUMA Ruma
SOFEX Futog

 

2010. godište

Grupa ” A “

CRVENA ZVEZDA Beograd
BISTRICA-BELI Novi Sad
VOJVODINA Stara Pazova
ODR Petrovaradin
DUNAV Bačka Palanka

Grupa ” B “

RAD Beograd
BISTRICA-CRVENI Novi Sad
PARK-ŠABAC Šabac
SLAVIJA Novi Sad
ONE TEAM Temerin

 

Stadion FK Slavija

Stadion FK Vetrenik