RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SVIM KATEGORIJAMA


 

 

U – 7  (2010) – TEREN 4 (stadion Veternik)

 

1 CRVENA ZVEZDA   1 RAD  

 

 

 

 

2 BISTRICA BELI 2 BISTRICA CRVENI
3 DUNAV (BP) 3 SLAVIJA
4 VOJVODINA (SP) 4 PARK ŠABAC
5 ODR 5 ONE TEAM

                 GRUPA  A                                    GRUPA    B                                                                

 

Satnica  turnira 1. DAN

              PRE PODNE                                                                                                                                          POSLE PODNE

                                

Teren-sat datum PAR REZULTAT   Teren-sat datum –            PAR REZULTAT
4 –  09,00 30.09. BISTRICA BELI – ODR     4 –  13,10 30.09. PARK – ONE TEAM    
4 –  09,25 30.09. BISTRICA CRVENI – ONE TEAM     4 –  13,35 30.09. SLAVIJA – RAD    
4 –  09,50 30.09. DUNAV – VOJVODINA     4 –  14,00 30.09. VOJVODINA – BISTRICA BELI    
4 –  10,15 30.09. SLAVIJA – PARK ŠABAC     4 –  14,25 30.09. PARK ŠABAC – BISTRICA CRVENI    
4 –  10,40 30.09. CRVENA ZVEZDA – BISTRICA BELI     4 –  14,50 30.09. ODR – CRVENA ZVEZDA    
4 –  11,05 30.09. ODR – DUNAV     4 –  15,15 30.09. ONE TEAM – RAD    
4 –  11,30 30.09. RAD – BISTRICA CRVENI     4 –  15,40 30.09. BISTRICA BELI – DUNAV    
4 –  11,55 30.09. ONE TEAM– SLAVIJA       4 –  16,05 30.09. BISTRICA CRVENI – PARK ŠABAC    
4 –  12,20 30.09. VOJVODINA – ODR       4  – 16,30 30.09. CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA    
4-   12,45 30.09. DUNAV – CRVENA ZVEZDA       4 –  16,55 30.09. RAD – SLAVIJA    

 

Satnica  turnira 2. DAN

 

                   

 

           

               PLASMAN PO GRUPAMA

         GRUPA  А                                                             GRUPA B                                               

1     1        
2   2  
3   3  
4   4    
5   5  

                                

                                                                                           

 ( POLUFINALE: DVA PRVA   I   DVA DRUGA )

 

               POLUFINALE ( DVA PRVA  I DVA DRUGA )

 

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
4  10, 45 01.10. A1                                                        B2    
4 –  11, 15 01.10. B1                                                         A2    

 

 

 

 

ZA TREĆE MESTO  

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
4 – 12,00 01.10.    

 

FINALE

 

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
4 – 12,30 01.10.    

 

 

                                            

Najbolji strelac__________________________ __

 

Najbolji golman ___ ________________________

 

Najbolji igrač ______________________________

 

Pobednik ­­­______________________________

 

8  (2009) – TEREN 3 (stadion „Veternik“)

 

1 CRVENA ZVEZDA   1 PARTIZAN   1 VOJVODINA
2 JUVENTUS 2 SLOBODA 2 RAD
3 MAČVA 3 ŠABAC PARK 3 RUMA
4 BISTRICA 4 SLAVIJA 4 SOFEKS

                 GRUPA  A                                    GRUPA    B                                           GRUPA C                             

 

 

 

 

 

 

Satnica  turnira 1. DAN

              PRE PODNE                                                                                                                                          POSLE PODNE

                                

Teren-sat datum PAR REZULTAT   Teren-sat datum –            PAR REZULTAT
3 –  09,00 30.09. VOJVODINA – SOFEKS     3-   12,45 30.09. SLAVIJA  – ŠABAC PARK    
3 –  09,25 30.09. PARTIZAN – SLAVIJA     3 –  13,10 30.09. SOFEKS – RUMA    
3 –  09,50 30.09. CRVENA ZVEZDA – BISTRICA     3 –  13,35 30.09. MAČVA – CRVENA ZVEZDA    
3 –  10,15 30.09. ŠABAC PARK – SLOBODA     3 –  14,00 30.09. ŠABAC PARK – PARTIZAN    
3 –  10,40 30.09. RUMA – RAD     3 –  14,25 30.09. RUMA – VOJVODINA    
3 –  11,05 30.09. CRVENA ZVEZDA – JUVENTUS     3 –  14,50 30.09. JUVENTUS – BISTRICA    
3 –  11,30 30.09. PARTIZAN – SLOBODA     3 –  15,15 30.09. SLOBODA – SLAVIJA    
3 –  11,55 30.09. VOJVODINA – RAD       3 –  15,40 30.09. RAD – SOFEKS    
3 –  12,20 30.09. BISTRICA – MAČVA       3 –  16,05 30.09. MAČVA – JUVENTUS    

 

Satnica  turnira 2. DAN    

 

                    PRE I POSLE  PODNE 01.10.2017.

 

               PLASMAN PO GRUPAMA

        

1     1     1  
2   2   2  
3   3   3  
4   4   4  

                

    GRUPA   A                                                 GRUPA   B                                              GRUPA C

 

 

           

                                

          

 

 ČETVRTINA FINALA ( TRI PRVA,TRI DRUGA I DVA NAJBOLJA TREĆA)

 

3 –  09,30 01.10. A1 – III   1    
3 –  10,00 01.10. B2 – C2   2    
3 –  10,25 01.10. C1 – A2   3    
3 –  10,50 01.10. B1– III   4    

 

                                                                        

 

              

 

POLUFINALE

 

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
3  11,30 01.10. 1                                                        2    
3 –  11,50 01.10. 3                                                       4    

 

 

 

ZA TREĆE MESTO  

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
3 – 12,30 01.10.    

 

FINALE

 

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
3 – 13,00 01.10.    

 

 

                                            

Najbolji strelac__________________________ __

 

Najbolji golman ___ ________________________

 

Najbolji igrač ______________________________

 

Pobednik ­­­______________________________

 

 

 

 

 

U – 9  (2008) – TEREN 1 i 2 (stadion „Veternik“)

 

1 VOJVODINA   1 VARDAR   1 PARTIZAN   1 RAD  

 

2 ILIĆKA 2 JUVENTUS 2 ACS POLI 2 ŠAMPION
3 BISTRICA 3 SLAVIJA 3 ODR 3 PETAR PUAČA
4 ŠABAC PARK 4 VOJVODINA (SP) 4 SPEKTAR 4 MLADOST
5 SOFEKS 5 RADNIČKI SO 5 MILANELO 5 KOVILJ DSĐ

                 GRUPA  A                                    GRUPA    B                                  GRUPA C                                                     GRUPA D       

 

 

Satnica  turnira 1. DAN

              PRE PODNE                                                                                                                                          POSLE PODNE

                                

Teren-sat datum PAR REZULTAT   Teren-sat datum –            PAR REZULTAT
1 –  09,00 30.09. VOJVODINA – ŠABAC PARK     1 –   13,10 30.09. VOJVODINA – ILIĆKA    
2 –  09,00 30.09. VARDAR – VOJVODINA SP     2 –   13,10 30.09. VARDAR – JUVENTUS    
1 –  09,25 30.09. KOVILJ DSĐ– PETAR PUAČA     1 –   13,35 30.09. PARTIZAN – ACS POLI    
2-   09,25 30.09. MILANELO – ODR     2 –   13,35 30.09. RAD – ŠAMPION    
1-   09,50 30.09. SOFEKS– BISTRICA     1 –   14,00 30.09. ŠABAC PARK – SOFEKS    
2-   09,50 30.09. RADNIČKI SO – SLAVIJA     2 –   14,00 30.09. VOJVODINA SP – RADNIČKI SO    
1-   10,15 30.09. RAD – MLADOST     1 –   14,25 30.09. SPEKTAR – MILANELO    
2-   10,15 30.09. PARTIZAN – SPEKTAR     2 –   14,25 30.09. KOVILJ DSĐ – MLADOST    
1 –  10,40 30.09. ŠABAC PARK – BISTRICA     1 –   14,50 30.09. ILIĆKA – ŠABAC PARK      
2 –  10,40 30.09. VOJVODINA SP – SLAVIJA     2-    14,50 30.09. JUVENTUS  – VOJVODINA SP    
1 –  11,05 30.09. MLADOST  – PETAR PUAČA     1 –   15,15 30.09. ACS POLI – SPEKTAR     
2 –  11,05 30.09.              SPEKTAR – ODR     2 –   15,15 30.09. ŠAMPION – MLADOST    
1 –  11,30 30.09. ILIĆKA – SOFEKS       1 –   15,40 30.09. BISTRICA – VOJVODINA    
2 –  11,30 30.09. JUVENTUS – RADNIČKI SO       2 –   15,40 30.09. SLAVIJA – VARDAR    
1 –  11,55 30.09. ACS POLI – MILANELO       1 –   16,05 30.09. ODR – PARTIZAN    
2 –  11,55 30.09. ŠAMPION – KOVILJ DSĐ       2 –   16,05 30.09. PETAR PUAČA – RAD    
1 –  12,20 30.09. ILIĆKA – BISTRICA       1 –   16,30 30.09. SOFEKS– VOJVODINA    
2 –  12,20 30.09. JUVENTUS – SLAVIJA       2 –   16, 30 30.09. RADNIČKI SO – VARDAR    
1 –  12,45 30.09. ACS POLI – ODR       1 –   16,55 30.09. MILANELO – PARTIZAN    
2 –  12,45 30.09. ŠAMPION– PETAR PUAČA       2 –   16,55 30.09. KOVILJ DSĐ – RAD    

 

 

                                                   PLASMAN PO GRUPAMA

 

         GRUPA  А                                                             GRUPA B                                                GRUPA C                           GRUPA D 

1     1     1     1     
2   2   2   2  
3   3   3   3  
4   4   4   4  
5   5   5   5  

                                

                     Drugi dan   PRE PODNE  01.10.2017.                                                    

                            

                            ČETVRTINA FINALA (ČETIRI PRVA,ČETIRI DRUGA)

1 –  10,00 01.10. A1 – D2 1    
2-   10,00 01.10. B1 – C2 2    
1 –  10,40 01.10. D1 – A2 3    
2 –  10,40 01.10. C1 –  B2 4    

                                                                     

 

 

                                                             

 

POLUFINALE

 

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
1 –  11,30 01.10. 1                                                                        4    
2 –  11,30 01.10. 2                                                                        3    

 

 

 

ZA TREĆE MESTO  

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
1 – 12,30 01.10.                           

4

FINALE

 

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
2 – 13,00 01.10.      

 

 

                                            

Najbolji strelac_________________________ __                    

 

Najbolji golman ___ ­­­­­­­_______________________

 

Najbolji igrač __________________________

 

POBEDNIK EKIPA:__________________________

 

 

 

U – 10  (2007) – TEREN 1 i 2 (stadion FK „Slavija“)

 

1 OSIJEK   1 VOJVODINA   1 VARDAR   1 RAD  

 

2 CALCIO 2 BANATUL 2 SPORTO 2 SARAJEVO
3 SPARTAK 3 DRINA 3 ŠABAC PARK 3 ADMIRAL
4 BISTRICA 4 SLAVIJA 4 PETAR PUAČA 4 PETRIKA
5 SPEKTAR 5 SAVACIUM 5 JUVENTUS 5 SOCCER TEAM

                 GRUPA  A                                    GRUPA    B                                  GRUPA C                                                     GRUPA D      

 

Satnica  turnira 1. DAN

              PRE PODNE                                                                                                                                          POSLE PODNE

                                 

Teren-sat datum PAR REZULTAT   Teren-sat datum –            PAR REZULTAT
1 –  09,00 30.09. OSIJEK – BISTRICA     1 –   13,10 30.09. CALCIO – OSIJEK    
2 –  09,00 30.09. VOJVODINA – SLAVIJA     2 –   13,10 30.09. VOJVODINA – BANATUL      
1 –  09,25 30.09. VARDAR – PETAR PUAČA     1 –   13,35 30.09. VARDAR – SPORTO    
2-   09,25 30.09. RAD – PETRIKA     2 –   13,35 30.09. RAD – SARAJEVO    
1-   09,50 30.09. SARAJEVO – ADMIRAL     1 –   14,00 30.09. BISTRICA – SPEKTAR    
2-   09,50 30.09. BISTRICA – SPARTAK       2 –   14,00 30.09. SLAVIJA – SAVACIUM    
1-   10,15 30.09. SPORTO – ŠABAC PARK     1 –   14,25 30.09. PETAR PUAČA – JUVENTUS     
2-   10,15 30.09.          CALCIO – SPEKTAR     2 –   14,25 30.09. PETRIKA – SOCCER TEAM    
1 –  10,40 30.09. BANATUL – DRINA     1 –   14,50 30.09. CALCIO – BISTRICA    
2 –  10,40 30.09. PETRIKA – ADMIRAL       2-    14,50 30.09. BANATUL – SLAVIJA    
1 –  11,05 30.09. PETAR PUAČA – ŠABAC PARK     1 –   15,15 30.09. SPORTO – PETAR PUAČA    
2 –  11,05 30.09. CALCIO – SPARTAK     2 –   15,15 30.09. SARAJEVO – PETRIKA    
1 –  11,30 30.09. SLAVIJA – DRINA       1 –   15,40 30.09. SPARTAK – OSIJEK    
2 –  11,30 30.09. BANATUL – SAVACIUM       2 –   15,40 30.09. DRINA – VOJVODINA    
1 –  11,55 30.09. SPORTO – JUVENTUS       1 –   16,05 30.09. ŠABAC PARK – VARDAR    
2 –  11,55 30.09. SARAJEVO – SOCCER TEAM       2 –   16,05 30.09. ADMIRAL – RAD    
1 –  12,20 30.09. SPEKTAR – SPARTAK       1 –   16,30 30.09. SPEKTAR – OSIJEK    
2 –  12,20 30.09. SAVACIUM – DRINA       2 –   16,30 30.09. SAVACIUM – VOJVODINA    
1 –  12,45 30.09. JUVENTUS – ŠABAC PARK       1 –   16,55 30.09. JUVENTUS – VARDAR    
2 –  12,45 30.09. SOCCER TEAM – ADMIRAL       2 –   16,55 30.09. SOCCER TEAM – RAD    

 

                                                  

PLASMAN PO GRUPAMA

 

         GRUPA  А                                                             GRUPA B                                                GRUPA C                           GRUPA D 

1     1     1     1     
2   2   2   2  
3   3   3   3  
4   4   4   4  
5   5   5   5  

                                 

                     Drugi dan   PRE PODNE  01.10.2017.                                                   

                            

                    ČETVRTINA FINALA (ČETIRI PRVA I ČETIRI DRUGA)

1 –  10,00 01.10. A1 – D2 1    
2-   10,00 01.10. B1 – C2 2    
1 –  10,40 01.10. D1 – A2 3    
2 –  10,40 01.10. C1 –  B2 4    

                                                                   

 

 

 

                                                             

 

POLUFINALE

 

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
1 –  11,30 01.10. 1                                                                        4    
2 –  11,30 01.10. 2                                                                        3    

 

 

 

 

ZA TREĆE MESTO  

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
1 – 12,30 01.10.                           

4

FINALE

 

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
2 – 13,00 01.10.      

 

 

                                            

Najbolji strelac_________________________ __                   

 

Najbolji golman ___ ­­­­­­­_______________________

 

Najbolji igrač __________________________

 

POBEDNIK EKIPA:______________________

 

 

U – 11  (2006) – TEREN 1 i 2 (stadion FK „Kabel“)

 

1 VOJVODINA   1 VARDAR   1 SPARTAK    
2 DRINA 2 PETRIKA 2 PETAR PUAČA
3 SLAVIJA 3 ŠAMPION 3 ATLETIKO ORAŠJE
4 RADNIČKI (Š) 4 SZEAC 4 BAČKA
  5 ONE TEAM 5 VRŠAC JUNAJTED

                 GRUPA  A                                    GRUPA    B                                          GRUPA C                                                         

 

 

 

Satnica  turnira 1. DAN

              PRE PODNE                                                                                                                                          POSLE PODNE

                                

Teren-sat datum PAR REZULTAT   Teren-sat datum –            PAR REZULTAT
1 –  09,00 30.09. VOJVODINA – RADNIČKI     2 –   13,00 30.09. SZEAC – ONE TEAM    
2 –  09,00 30.09. PETRIKA – ONE TEAM     1 –   13,40 30.09. ATLETIKO – SPARTAK    
1 –  09,40 30.09. SPARTAK – PETAR PUAČA     2 –   13,40 30.09. BAČKA – VRŠAC JUNAJTED    
2-   09,40 30.09. ATLETKIO – BAČKA     1 –  14,20 30.09. SLAVIJA – VOJVODINA    
1-   10,20 30.09. DRINA – SLAVIJA     2 –  14,20 30.09. VARDAR – SZEAC    
2-   10,20 30.09. ŠAMPION – SZEAC     1 –  15,00 30.09. SPARTAK – BAČKA    
1-   11,00 30.09. VARDAR – PETRIKA     2 –  15,00 30.09. PETRIKA – ŠAMPION    
2-   11,00 30.09. P. PUAČA – VRŠAC JUNAJTED     1 –  15,40 30.09. P.PUAČA – ATLETIKO    
1 –  11,40 30.09. RADNIČKI – SLAVIJA     2 –  15,40 30.09. ONE TEAM – VARDAR    
2 –  11,40 30.09. ONE TEAM -ŠAMPION     1 –  16,20 30.09. VRŠAC JUNAJTED – SPARTAK    
1 –  12,20 30.09. VRŠAC JUNAJTED – ATLETIKO     2 –  16,20 30.09. DRINA – RADNIČKI    
2 –  12,20 30.09. VOJVODINA – DRINA     1 –  17,00 30.09. SZEAC – PETRIKA    
1 –  13,00 30.09. ŠAMPION  – VARDAR     2 –  17,00 30.09. BAČKA – PETAR PUAČA    

 

 

                                                  

PLASMAN PO GRUPAMA

 

         GRUPA  А                                                             GRUPA B                                                GRUPA C                            

1     1     1  
2   2   2  
3   3   3  
4   4   4  
  5   5  

                                

                     Drugi dan   PRE PODNE  01.10.2017.                                                   

                            

       ČETVRTINA FINALA (TRI PRVA,TRI DRUGA,DVA NAJBOLJA TREĆA)

1 –  10,00 01.10. A1 – iii   1    
2-   10,00 01.10. B1 – iii   2    
1 –  10,40 01.10. C1 – A2   3    
2 –  10,40 01.10. B2–  c2   4    

                                                                    

 

 

 

                                                              

 

POLUFINALE

 

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
1 –  11,30 01.10. 1                                                                        4    
2 –  11,30 01.10. 2                                                                        3    

 

 

 

 

ZA TREĆE MESTO  

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
1 – 12,30 01.10.                           

4

FINALE

 

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
2 – 13,00 01.10.      

 

 

                                            

Najbolji strelac_________________________ __

 

Najbolji golman ___ ­­­­­­­_______________________

 

Najbolji igrač __________________________

 

POBEDNIK EKIPA:______________________

 

 

 

 

U – 12  (2005) – TEREN 1 i 2 (stadion FK „Železničar“)

 

1 VARDAR   1 MAČVA   1 SARAJEVO
2 PETRIKA 2 DRINA 2 JUVENTUS
3 RADNIK URIJE 3 SPORTO 3 GDM 021
4 ČIVIJA 4 RADNIČKI Š 4 VETERNIK
    5 BAMBI
     

                 GRUPA  A                                    GRUPA    B                                          GRUPA C                                                                  

 

 

 

 

 

 

Satnica  turnira 1. DAN

              PRE PODNE                                                                                                                                          POSLE PODNE

                                

Teren-sat datum PAR REZULTAT   Teren-sat datum –            PAR REZULTAT
1 –  09,00 30.09. VARDAR – ČIVIJA      2 –   12,20 30.09. MAČVA – DRINA    
2 –  09,00 30.09. MAČVA – RADNIČKI     1 –   13,00 30.09. JUVENTUS– BAMBI    
1 –  09,40 30.09. VETERNIK – BAMBI     2 –   13,00 30.09. GDM 021 – SARAJEVO    
2-   09,40 30.09. PETRIKA – RADNIK URIJE      1 –   13,40 30.09. RADNIK URIJE – VARDAR    
1-   10,20 30.09. DRINA – SPORTO     2 –   13,40 30.09. DRINA – RADNIČKI      
2-   10,20 30.09. GDM 021 – VETERNIK     1 –   14,20 30.09. JUVENTUS – GDM       
1-   11,00 30.09. ČIVIJA – RADNIK URIJE     2 –   14,20 30.09. SARAJEVO – VETERNIK    
2-   11,00 30.09. RADNIČKI – SPORTO     1 –   15,00 30.09. SPORTO – MAČVA    
1 –  11,40 30.09. BAMBI – GDM 021     2 –   15,00 30.09. PETRIKA – ČIVIJA    
2 –  11,40 30.09. SARAJEVO – JUVENTUS     1 –   15,40 30.09. BAMBI – SARAJEVO    
1 –  12,20 30.09. VARDAR – PETRIKA     2 –   15,40 30.09. VETERNIK – JUVENTUS    
   

 

 

                                                  

 

PLASMAN PO GRUPAMA

 

         GRUPA  А                                                             GRUPA B                                                GRUPA C                          

1     1     1  
2   2   2  
3   3   3  
4   4   4  
      5  

                                

                     Drugi dan   PRE PODNE  01.10.2017.                                                   

                             

           ČETVRTINA FINALA (TRI PRVA,TRI DRUGA,DVA NAJBOLJA TREĆA)

1 –  10,00 30.09. A1 – iii   1    
2-   10,00 30.09. B1 – iii   2    
1 –  10,40 30.09. C1– A2   3    
2 –  10,40 30.09. B2 – C2   4    

                                                                    

 

 

 

                                                              

 

POLUFINALE

 

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
1 –  11,30 27.08. 1                                                                        4    
2 –  11,30 27.08 2                                                                    3    

 

 

 

 

ZA TREĆE MESTO  

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
1 – 12,30                              

4

FINALE

 

TEREN-SAT datum P A R REZULTAT
2 – 13,00        

 

 

                                            

Najbolji strelac_________________________ __

 

Najbolji golman ___ ­­­­­­­_______________________

 

Najbolji igrač __________________________

 

POBEDNIK EKIPA:______________________